0 slides available for this slider.

Знайомство з молодими постановниками

Так, саме зі знайомства з постановчим тандемом сестер Філончук почалася прес-конференція в Чернігівському облмуздрамтеатрі, що відбулася 2 березня п.р. І природно, що головною її темою було представлення нової творчої роботи молодого режисера Вікторії Філончук та художника-сценографа Ольги Філончук – вистави «Як боги впадуть – безпечно не буде».
 
У вступному слові художній керівник – головний режисер театру, заслужений артист України Андрій Бакіров представив запрошених з Києва митців Вікторію і Ольгу Філончук та розповів про історію створення на чернігівській сцені спектаклю за п’єсою англійського драматурга Сельми Дімітрієвич. Все почалося з участі Чернігівського театру в конкурсному проекті Британської Ради в Україні «Taking the Stage», що проводився восени минулого року. Залучення до постановочної роботи режисера Вікторії Філончук (а це було обов’язковою умовою конкурсу для молодих українських режисерів) не було випадковим, адже вона вже мала досвід успішної співпраці з театром, коли у 2012 році випустила виставу «Пісочниця» за п’єсою М.Вальчака. І результати перегляду конкурсним журі фрагменту вистави, підготовленого режисером В.Філончук та актрисами театру (заслужена артистка України Наталія Масименко і Тетяна Шумейко), підтвердили правомірність такого рішення. Із сорока учасників конкурсу лише п’ятеро отримали право на постановку вистави та відповідну підтримку щодо її втілення, у тому числі і наш театр.
 
Відповідаючи на численні запитання журналістів, Вікторія Філончук розповіла про критерії, якими вона керувалася при виборі саме цієї вистави з п’яти запропонованих до конкурсу Британською Радою в Україні; про власне сприйняття теми твору щодо пошуку взаєморозуміння між матір’ю і дорослою донькою; про знаходження творчих рішень в ході постановочної роботи над виставою. Її розповідь доповнила художник Ольга Філончук, яка зауважила на особливості роботи з англійською драматургією, де вимагається чітко дотримуватися ремарок автора; на складності створення стилізованого простору кімнати за рахунок світлових ефектів; на намаганні її як художника якнайбільше спростити подачу сценічного матеріалу.
 
Завершуючи зустріч з представниками мас-медіа, художній керівник театру Андрій Бакіров повідомив про заплановану на квітень п.р. участь Чернігівського театру в ІV Міжнародному фестивалі українського театру «Схід – Захід», що проводитиметься в польському місті Краків.
 
Отже, запрошуємо наших шанувальників на прем’єрний показ вистави «Як боги впадуть – безпечно не буде» С.Дімітрієвич, що відбудеться на сцені Чернігівського облмуздрамтеатру ім. Т.Г.Шевченка (експериментальний простір) 11 березня п.р. о 18.00 год.
 
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

◄◄
►►
березня 2018
Пн. Вт. Ср. Чт. Пт. Сб. Нд.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Репертуар

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Останні коментарі

 • Боїнг-Боїнг

  Иван Иван 06.10.2016 11:48
  Ходил с супругой на это произведение. Остались очень довольны. Актёры были в таком образе, что я ...
   
 • Казкове свято у сценічному вимірі

  Лариса Лариса 08.01.2016 10:03
  Гра акторів неперевершена, музичне оформлення доречне, світло, мінімум декорацій - все це створилу ...

Контакти:

телефони:
(0462) 77-44-80 (каса)
(0462) 67-52-80 (рекламно-комерційний відділ)
Адреса: Проспект Миру, 23, м.Чернігів, Чернігівська область, Україна
e-mail: meamp@ukr.netmeamp23@ukr.net 
 
 #ChernihivTheatre
 
 
2.png9.png7.png4.png7.png0.png
Сьогодні271
За тиждень271
За місяць6573

5
Онлайн

Понеділок, 19 березня 2018, 22:07

Наші партнери: