КОНКУРС на заміщення посад

Чернігівський обласний академічний український музично-драматичний театр ім. Т.Г.Шевченка у зв’язку із закінченням терміну дії контрактів творчого складу театру оголошує конкурс на заміщення посад художнього та артистичного персоналу театру відповідно до Порядку формування на конкурсній основі кадрового складу художнього та артистичного персоналу державних та комунальних закладів культури, затвердженого наказом Міністерства культури України від 01.07.2016 № 497, на наступні посади: завідувач трупи, головний диригент, концертмейстер по вокалу, концертмейстер по балету, хормейстер, звукорежисери, керівник музичної частини, помічник диригента,  головний художник, художник-оформлювач, художник-декоратор, художник по костюмах, художник з освітлення, художник-модельєр, головний балетмейстер, режисери-постановники, помічники режисера, керівник літературно-драматургічною частини, артисти драми, артисти балету, артисти-вокалісти, артисти оркестру.

Конкурсний відбір на заміщення вакантної посади режисера-постановника

 

Чернігівський обласний академічний український музично-драматичний театр ім. Т.Г.Шевченка оголошує конкурсний відбір на заміщення вакантної посади режисера-постановника.

 

Конкурс відбудеться 18 квітня 2017 року о 10.00 год. за адресою: 14000, м. Чернігів, просп. Миру, 23.

На конкурс запрошуються режисери  до 40 років, які маютьповну вищу освіту відповідного напряму за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра.

 

До 130-річчя від дня народження Леся Курбаса

Цьогоріч виповнюється 130 років від дня народження видатного українського режисера, актора, теоретика театру, драматурга і публіциста, народного артиста України Леся Курбаса. В історію вітчизняної культури він увійшов як фундатор модерного вітчизняного театру, якого радянський режим усунув з культурного середовища, а потім знищив фізично. Олександр-Зенон Степанович Курбас народився 25 лютого 1887 р. в м. Самбір (тепер Львівської області) у родині акторів галицького театру Степана та Ванди Курбасів. Батько його, хоча й був мандрівним актором, проте і в бідності своїй прагнув дати Олександрові гарну освіту. Тож хлопець навчався спочатку у Тернопільській гімназії, згодом у Віденському та Львівському університетах. Тому цілком природно, що Лесь увібрав у себе все те, що могла дати йому європейська культура.
 

Усе про кохання, усе про любов…

Саме цій правічній темі палкого кохання і великої любові був присвячений театралізованій концерт творчого складу Чернігівського академічного облмуздрамтеатру ім. Т.Г.Шевченка. У різнобарвній святковій концертній програмі артисти-вокалісти, артисти драми та балету мовою музики, співу і танцю говорили тільки про кохання, тільки про любов. А допомагав їм у цьому оркестр театру під керівництвом головного диригента Олексія Рощака, який і відкрив святковий концерт, і супроводжував виступи вокалістів, і створював піднесений романтичний настрій високомайстерним виконанням чудових музичних творів.
 

КОНКУРС на заміщення вакантних посад «Артист драми» та «Артист балету»

Чернігівський обласний академічний український музично-драматичний театр ім. Т.Г.Шевченка оголошує конкурсний відбір на заміщення вакантних посад:

 

- артист драми другої категорії (1 жін. і 2 чол.);

- артист балету другої категорії (2 чол.)

Конкурс відбудеться 14 березня 2017 року о 10.00 год. за адресою: 14000, м. Чернігів, просп. Миру, 23.

ЛЮДЯНІСТЬ – РИСА ПОЗАНАЦІОНАЛЬНА

 
10 лютого вперше в цьому театральному сезоні відбулася вистава «Каліка з острова Інішмаан», поставлена художнім керівником нашого театру, заслуженим артистом України Андрієм Бікіровим у 2013 році.
Вистава, створена за п’єсою відомого ірландського драматурга М.МакДонаха, органічно поєднує невимушену комедійність з глибокою трагедійністю як воно, зазвичай, і буває в житті. Це одна з перших україномовних постановок твору надзвичайно популярного у світі драматурга, оскароносного кіносценариста Мартіна МакДонаха. Його називають «божевільним ірландцем», гострословним, найметафоричнішим драматургом двадцять першого століття.
 

Запрошуємо на показ вистави «РеінкарНАЦІЯ Тараса»

20 лютого в Україні відзначатиметься День Героїв Небесної Сотні згідно з Указом Президента України «Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні». У цей день в облмуздрамтеатрі імені Т.Г.Шевченка відбудеться показ вистави «РеінкарНАЦІЯ Тараса» у постановці театру-студії «Наш Новий Театр» Прилуцького міського будинку культури. Напередодні презентації чернігівському глядачеві творчої роботи прилуцьких митців керівництво Чернігівського обласного академічного українського музично-драматичного театру імені Т.Г.Шевченка провело зустріч з представниками мас-медіа за участю директора Прилуцького МБК Артемія Аніщенка.

Музика для закоханих сердець

Саме закоханим серцям адресований музичний подарунок, підготовлений до романтичного Дня усіх закоханих творчим колективом Чернігівського обласного академічного муздрамтеатру ім. Т.Г.Шевченка.
У святковій театралізованій концертній програмі, крім чудового оркестру нашого театру під орудою головного диригента Олексія Рощака, візьмуть участь молоді талановиті артисти, вокалісти, солісти балету театру, які даруватимуть Вам в цей день не лише ліричні пісні та улюблені музичні твори, а й веселі комічні номери, елегантні хореографічні композиції.

Приходьте на концерт зі своїми коханими, зі своїми найдорожчими половинками, зі своїми друзями і колегами. Яскрава театралізована концертна програма стане чудовим подарунком до Дня закоханих, який запам’ятається надовго.
 
 

Концертна програма – у подарунок до свят

Приємним сюрпризом напередодні «старого» Нового року став зовсім не старий святковий концерт артистів та оркестру театру під орудою головного диригента Олексія Рощака.

Тож шанувальники нашого театру, яким сподобався грудневий передноворічний концерт, несподівано для себе потрапили на іншу, відмінну від попередньої святкову театралізовану програму. 

Напередодні щедрого вечора

Наближаються до завершення Новорічно-Різдвяні свята і, вітаючи усіх жителів Придеснянського краю з наступаючим за православною традицією «старим» Новим роком, колектив Чернігівського обласного академічного муздрамтеатру ім. Т.Г.Шевченка дарує своїм шанувальникам театралізовану концертну програму. Напередодні щедрого вечора, 12 січня 2017 року, запрошуємо на святковий концерт, присвячений цим казковим зимовим святам.
 

З Новим роком та Різдвом Христовим!

         

У ці святкові січневі дні колектив Чернігівського обласного академічного українського музично-драматичного театру ім. Т.Г.Шевченка щиросердно вітає своїх шанувальників, усіх жителів Поліського краю з Новим 2017 роком та Різдвом Христовим.

А свято вже є!

Мабуть, не випадково такою на диво світлою і святковою видалася остання неділя цього добігаючого кінця року. Багато народів світу саме 25 грудня розпочали свій Різдвяний тиждень, наш древній Чернігів знову вбрався у білі зимові шати, а в обласному муздрамтеатру ім. Т.Г.Шевченка в цей день для дітей відбувся прем’єрний показ музичної казки «Веселий маскарад». Та казкові передноворічні дива на цьому не скінчилися.
 
Цього чудового недільного вечора тема веселого новорічного маскараду отримала своє продовження у святковій концертній програмі театрального оркестру під орудою Олексія Рощака за участю вокалістів, артистів драми і балету театру, нашої талановитої молоді. 

Дочірні категорії

Контакти:

телефони:
(0462) 77-44-80 (каса)
(0462) 67-52-80 (рекламно-комерційний відділ)
Адреса: Проспект Миру, 23, м.Чернігів, Чернігівська область, Україна
e-mail: meamp@ukr.netmeamp23@ukr.net 
 
 #ChernihivTheatre
 
 
2.png9.png7.png4.png7.png0.png
Сьогодні271
За тиждень271
За місяць6573

1
Онлайн

Понеділок, 19 березня 2018, 22:16

Наші партнери: